מדיניות החזרת מוצרים

קניתם מוצר בפאודר? אנחנו בטוחים שתאהבו את המוצר ומקווים שהוא מתאים לצרכים שלכם.

וגם אם לא, אין בעיה. בפאודר תוכלו לבטל את ההזמנה שלכם במגוון אפשרויות:

רק זכרו שעל-פי החוק במדינת ישראל, ביטול ההזמנה אפשרי במשך 14 יום בלבד. וגם חשוב להחזיר אלינו את המוצר בשלמותו, לפני שנעשה בו שימוש, ובאריזתו המקורית.

את ההחזרה תוכלו לבצע ע”י בקשה לאיסוף מבית הלקוח. תאמו זאת מול שירות הלקוחות של פאודר במייל  [email protected] ואנחנו נשלח אליכם שליח לאיסוף ההחזרה. שירות זה כרוך בתשלום.

ומה קורה אח”כ?

בתום ההחזרה, שירות הלקוחות שלנו יצור עמכם קשר לתיאום ההחזר הכספי. תוכלו לבחור בין:

  • קבלת שובר קנייה לאתר בגובה 100% מהמחיר ששילמתם עבור המוצר, דהיינו החזר מלא.

לבין

  • החזר כספי לאמצעי התשלום בו שילמתם עבור המוצר שהחזרתם (למשל החזר כספי לכרטיס האשראי שלכם), בניכוי 5% (ולא יותר מ-100 ₪) מהמחיר ששילמתם עבור המוצר.

שימו לב! לצערנו לא נוכל לבצע החזר כספי למוצר שחזר אלינו לא שלם או לא באריזתו המקורית או שנעשה בו שימוש. וכמובן שלא ניתן לבצע החזר כנגד מוצר שלא הוחזר. כמו-כן, לא ניתן לקבל החזר עבור הוצאות המשלוח, באם היו, אותן שילמת לקבלת המוצר או החזרתו.

מוצר פגום?

היה וקיבלתם מוצר פגום או מוצר שאינו תואם את המוצר שהזמנת בפועל, אז אנחנו קודם מתנצלים על-כך. אנא, הודיעו לנו באופן מידי (במייל לשרות הלקוחות שלנו [email protected]  (על כך שקיבלתם מוצר פגום או מוצר שאינו תואם את המוצר שהזמנתם. אנחנו נדאג לתאם עמכם את החזרת המוצר הפגום וגם נדאג לזיכוי מלוא הסכום ששילמתם עבורו.

לפרטים נוספים בנושא “מדיניות החזרות וביטול הזמנות” פנו לתקנון האתר.

דילוג לתוכן