מדיניות פרטיות

אתר פאודר שומר בקנאות על הפרטיות שלכם!

פאודר מכבדת את פרטיותכם, ומחויבת לשמור בסוד על כל המידע שתזינו באתר בעת השימוש בו.

האם הפרטים האישיים שלי חסויים?
חשוב שתדעו שכל הפרטים האישיים שלכם (שם, דואר אלקטרוני וכו’) וכל מידע רגיש אחר עובר הצפנה לפני שמירתו במאגר הנתונים של האתר. וחשוב מכך סיסמאות סודיות עוברות הצפנה באופן חד כיווני.

פרטיכם האישיים המוצפנים במאגרי האתר ניתנים לצפייה על-ידכם ותוכלו לבצע בהם שינויים כרצונכם. חשוב רק שבזמן ביצוע שינויים בפרטיכם לא תקישו בטעות מידע שגוי או תמחקו מידע חיוני, אשר יימנעו מפאודר לספק לכם את הזמנותיכם.

פרטיכם האישיים משמשים את אתר פאודר לשם השלמת רכישת מוצרים על-ידיכם ולשם אספקתם המהירה בלבד. בנוסף, האתר מנטר תנועות שונות של לקוחותיו ללא זיהוי לקוח מסויים, וזאת רק על-מנת לאסוף סטטיסטיקה שתסייע בידי פאודר לשפר את השירות ללקוחותיה.

אתר פאודר מתחייב שלא להעביר את פרטיכם האישיים לאף גורם אחר. זאת למעט במקרים בהם נדרש להעביר פרטים מסוימים (למשל: שם וכתובת מגורים) לספק של מוצר אותו רכשתם (למשל: לצורך הנפקת תעודת אחריות עבור אותו מוצר) או לדואר ישראל או לחברת המשלוחים, וזאת רק לשם השלמת הרכישה והאספקה של אותו מוצר.

ועם זאת, אתר פאודר פועל על-פי החוק במדינת ישראל. אי-לכך, באם מי מלקוחות האתר יבצע פעולה לא חוקית אשר עלולה לפגוע באתר או בלקוחות אחרים של האתר או בצד שלישי כלשהו, או באם יידרש האתר בצו בית משפט ובכפוף לחוק להעביר את פרטי הלקוח לצד שלישי, ישתף האתר פעולה עם החוק. דבר זה עשוי להוביל להסגרת פרטי הלקוח.

מה לגבי פרטי כרטיס האשראי שלי?
בכל מקרה פרטי כרטיס האשראי שלך אינם נשמרים במאגר המידע של האתר ואינם נגישים לעובדי אתר פאודר ולעובדי החברה המפעילה את האתר.

גם אני יכול לתרום להגנת פרטיי האישיים!
להזכירכם, אתר פאודר פועל בסביבה מקוונת, ואתם יכולים בפעולה פשוטה לסייע רבות להגנה על פרטיכם. כל שנדרש מכם הוא לשמור בסוד את הסיסמא בה בחרתם לשם כניסה לחשבונכם באתר. פאודר ממליצים להחליף מידי תקופה את הסיסמא באתר, וזאת על-מנת להפחית את הסיכון שגורם זר שראה אתכם מקישים את סיסמתכם ייכנס לחשבון שלכם. 

כמו-כן, אתר פאודר מסתייע במנגנון המכונה cookies המאפשר לכם להיכנס באופן אוטומטי לחשבון שלכם בפאודר מהמחשב האישי שלכם. אי-לכך, אם סיימתם לגלוש באתר, מומלץ שתקפידו על יציאה מסודרת בסיום הגלישה. יציאה מסודרת מתבצעת בלחיצה על כפתור “התנתק” (נמצא בתפריט “החשבון שלי”).

ואם אני מעוניינ/ת להסיר את הפרטים שלי מהאתר?
אין בעיה! אם ברצונכם להסיר (למחוק) את פרטיכם מהאתר, כל שעליכם לעשות הוא לשלוח אלינו מייל לשירות הלקוחות בכתובת [email protected] עם בקשת הסרה / מחיקת הפרטים, ואנחנו נבצע פעולת delete לפרטים האישיים שלכם מבסיס הנתונים של האתר.

אתם יכולים גם לבקש הסרה חלקית של הפרטים, כמו לדוגמא: לבקש “הסר” מרשימות התפוצה של האתר, ובכך למנוע מהתאר לשלוח אליכם ניוזלטרים (במייל או במסרון) על פעילויות ומבצעים באתר.

לפרטים נוספים בנושא “מדיניות פרטיות” פנו לתקנון האתר.

דילוג לתוכן